Hotel ISTANBUL
              WWW.HOTELISTANBUL.COM.TR Gizlilik Bildirgesi

DİKKAT:
WEB SİTESİNİ KULLANMADAN ÖNCE LÜTFEN BU KOŞULLARI DİKKATLE OKUYUN WEB SİTESİNİ KULLANMANIZ BU KOŞULLARI KABUL ETTİĞİNİZ ANLAMINA GELİR. BU KOŞULLARI ("KOŞULLAR") KABUL ETMİYORSANIZ, BU WEB SİTESİNİ KULLANMAYINIZ.

1. GENEL KOŞULLAR: Bu Site ve Servisleri kullanıyor olmanız, Gizlilik Koşullarını ve kurallarını okuduğunuz ve kabul ettiğiniz anlamına gelir. Gizlilik Koşullarında öngörülen zorunlulukları yerine getiremeyeceğinizi düşünüyorsanız, bu Site veya servislerini kullanmayınız. Sitedeki bazı yerlerin kullanımı veya bu yerlerle kurulacak etkileşim hakkında özel birtakım ek hüküm ve şartlar geçerli olabilir.

2. GİZLİLİK VE GÜVENLİK KOŞULLARININ TAKİBİ/DEĞİŞİKLİK: Site Sahibi, herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin gizlilik ve güvenlik koşullarında değişiklik yapma ya da ek koşullar getirme hakkına sahiptir. Kullanım sırasında toplanan bilgilerin niteliklerinden, nasıl kullanıldığından, bu bilgilerin diğerleri ile hangi durumlarda paylaşıldığından ve gerekli tüm gizlilik koşullarından haberdar olunması için yapılan değişiklikler bu sayfada sunulacaktır. Site Sahibinin gizlilik koşullarında değişiklik yapma hakkı saklı olduğundan, koşullarının düzenli olarak takibi ve okunması gereklidir. Bu Site ve servislerini, yapılabilecek bu tarz bir değişiklikten sonraki kullanım, gizlilik koşullarındaki değişiklilerin kabul edildiği anlamını taşır.

3. AÇIK SİSTEM: Üyeler ve Kullanıcılar; internet ortamının güvenilir bir ortam olmadığını, internet ortamında iletişimin riskli olduğunu, kişisel bilgiler, şifreler vb. de dâhil her türlü bilginin 3. şahısların hukuka aykırı fiillerinin muhatabı olabileceğini bilmekte ve kabul etmektedir. Site Sahibi, güvenlik ve kötü niyetli hareketlerle ilgili olarak hiçbir garanti vermemektedir.

4. KULLANICI BİLGİLERİ: Herhangi bir biçimde Kullanıcı olarak girilen, Site ve Servislere yerleştirilen, iletilen veya bu Site ve Servisler aracılığıyla gönderilen her türlü materyalden/bilgiden(her türlü yazı, doküman, ilan, reklam, iletilen görüş ve düşünceler dahil) Kullanıcı sorumludur. Kullanıcılar Site ve Servislere iletilen/gönderilen her türlü bilginin güvenilirliğini, doğruluğunu, 3. şahısların haklarını ihlal etmediğini, yasalara aykırı olmadığını kabul ve garanti etmiş sayılır. Site Sahibi, herhangi bir Servise ilişkin içeriği/bilgiyi ön-elemeye tutma, inceleme, içeriğe dikkat çekme, değiştirme, geri çevirme veya herhangi bir Servis kapsamından çıkarma haklarını saklı tutmaktadır. (ancak bu yönde herhangi bir yükümlülüğü bulunmamaktadır).

5. KİŞİSEL BİLGİLER:

i. Sitenin ziyaret edilmesi, üyelik ya da herhangi bir servisten yararlanılması sırasında ad, soyad, adres/yaşanılan yer, IP bilgileri, e-posta adresi, telefon numarası v.b. kişisel bilgiler siteye verilmiş, kaydedilmiş olur/olabilir. Kullanıcı/Üye veya Müşteri, vermiş/açıklamış/ kaydetmiş olduğu kişisel bilgilerin Site Sahibine açık olacağını dikkate alarak bu bilgileri açıklamış olduğunu ve Siteye açıkladığı, kaydettiği her bilginin Site Sahibine karşı gizliliğini yitirdiğini kabul etmiş sayılır.

ii. Site sahibi, kullanıcı tarafından verilmiş olan bilgileri yalnızca toplanma amaçlarına veya belirli hizmetlere ilişkin kullanıcı güvenliği ve bazı istatistikî değerlendirmeler için ilgili gizlilik uyarılarına uygun olarak veritabanlarında tasnif edip saklayabilir, işleyebilir, site amaçlarıyla uyumlu olarak kullanabilir.

iii. Hassas Bilgiler: Site Sahibi, Üye ve Kullanıcılardan yasalar gerektirmediği sürece herhangi bir şekilde ve kesinlikle; ırk ve etnik kimlik, din, düşünce, fiziksel ya da ruhsal sağlık ve özelikler gibi hassas bir bilgi talep etmemektedir. Bu bilgilerin verilmiş, kaydedilmiş olmasından dolayı Site Sahibinin bir sorumluluğu yoktur.

6. GİZLİLİK VE GÜVENLİK KOŞULLARININ İHLALİ: Site Sahibi, Gizlilik koşullarına uyulmaması ya da kuralları ihlal etme girişiminde bulunulması durumunda, ihlal tam olarak gerçekleşsin ya da gerçekleşmesin, sistemde mevcut bilgileri reddetme, içerikten çıkarma, silme hakkıyla birlikte önceden haber vermeksizin Üye ve Kullanıcıların site ve servislere erişimini askıya alma, sonlandırma, üyeliği iptal etme hakkını (zorunlu olmamakla birlikte) saklı tutar. Koşulların Üye ya da Kullanıcı adına hareket eden üçüncü bir kişi tarafından dolaylı ihlali ya da ihlal girişimi olması durumu içinde geçerlidir.

7. GİZLİLİK BİLDİRGESİ: Gran S Hotel ve bağlı kuruluşları gizlilik hakkınıza saygı göstermekte ve korunmasını amaçlamaktadır. Grand S Hotel bu Gizlilik Bildirimi'ni, Gizlilik İlkelerini ve uygulamalarını sizlere anlatmak ve bilgilerinizin online olarak toplanmasında yapabileceğiniz seçimler ile söz konusu bilgilerin nasıl kullanılacağı hakkında bilgi vermek için sağlamaktadır. www.hotelistanbul.com.tr Web sitemizi genel olarak, hiçbir kişisel bilgi vermeden ve kendinizi tanıtmadan ziyaret edebileceğiniz biçimde yapılandırmış bulunuyoruz. Bu bildirime giriş sayfamızdan ve tüm www.hotelistanbul.com.tr web sayfalarının altından ulaşabilirsiniz.

8. BİLGİLERİNİZİN GÜVENLİĞİ: Grand S Hotel, verdiğiniz bilgileri korunmasını amaçlamaktadır. İzinsiz erişimi ve bilgilerin açıklanmasını önlemek ve verilerin doğruluğu ile doğru amaçla kullanımını sağlamak için Grand S Hotel, toplanılan bilgilerin korunmasına yönelik gerekli fiziki yöntemleri ve yönetim usullerini kullanmaktadır.

9. BİLGİ VE İLETİŞİM: www.hotelistanbul.com.tr web sitesinin Kullanım Koşullarına ilişkin sorularınız için info[at]hotelistanbul.com.tr adresine yazarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.